Szybka konfiguracja Haier Ab072xcbaa

Szybka konfiguracja Haier AB072XCBAa jest rozwiązaniem, które pozwala na szybkie i łatwe skonfigurowanie urządzenia Haier AB072XCBAa. Zawiera ona wszystkie potrzebne składniki, takie jak sterownik, oprogramowanie, przyciski i kable, aby umożliwić szybkie i łatwe skonfigurowanie urządzenia. Aby skonfigurować Haier AB072XCBAa, wszystko, co trzeba zrobić, to podłączyć kabel zasilający, podłączyć kabel sieciowy i podłączyć wszystkie pozostałe elementy. Po skonfigurowaniu urządzenie jest gotowe do użycia. Szybka konfiguracja Haier AB072XCBAa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i łatwo skonfigurować swoje urządzenie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Ostatnia aktualizacja: Szybka konfiguracja Haier Ab072xcbaa

Dwuzakresowy extender zasięgu AX3000 Wi-Fi 6 (802. 11ax) / extender zasięgu AiMesh zapewnia niezakłócone połączenia w sieci Wi-Fi typu mesh, obsługując prawie wszystkie routery Wi-Fi

 • Standard Wi-Fi 6 – obsługując standard Wi-Fi 6 (802. 11ax), RP-AX58 oferuje większą pojemność i wydajność, a także niższy poziom opóźnień w sieci Wi-Fi. Dzięki przepustowości 160 MHz na kanałach 5 GHz, router RP-AX58 może zapewnić dwukrotnie wyższą szybkość podczas surfowania w Internecie.
 • Łatwe rozszerzenie Twojego systemu Wi-Fi AiMesh – router RP-AX58 obsługuje technologię AiMesh, dzięki czemu możesz cieszyć się stabilnym, niezakłóconym i bezpiecznym połączeniem bezprzewodowym z urządzeniami kompatybilnymi z AiMesh w każdym miejscu w domu.
 • Jedna lub wiele nazw sieci Wi-Fi, wybór należy do Ciebie – możesz zachować jedną nazwę Wi-Fi (SSID) dla całej sieci, aby cieszyć się płynnym roamingiem, czy też nadać indywidualne nazwy dla każdego pasma Wi-Fi do różnych zastosowań.
 • Łatwa konfiguracja z aplikacją mobilną – można skonfigurować RP-AX58 tylko kilkoma kliknięciami za pomocą aplikacji ASUS Router lub aplikacji ASUS Extender.
 • Współpracuje idealnie z prawie każdym routerem Wi-Fi – RP-AX58 oferuje kompatybilność z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku routerami Wi-Fi, modemami i routerami kablowymi, umożliwiając zwiększenie zasięgu.

Eliminuje martwe strefy sygnału Wi-Fi

Extender zasięgu AX3000 Wi-Fi 6

Rozszerz zasięg Wi-Fi w swoim domu

Możesz cieszyć się niezrównaną wydajnością łączności bezprzewodowej w całym domu dzięki dwuzakresowemu extenderowi zasięgu RP-AX58, który zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej nawet do 204 m kw. Zapewnij sobie łączność Wi-Fi wszędzie tam, gdzie wcześniej nie było to możliwe!

Wysoka wydajność łączności Wi-Fi 6

RP-AX58 zapewnia przepustowość 160 MHz* dla znacznie wyższych szybkości połączeń bezprzewodowych. Dzięki łącznej przepustowości sieciowej do 3000 Mb/s, RP-AX58 jest 2, 5 razy** szybszy niż dwuzakresowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi 5 2x2. Oferując nawet 4-krotnie większą pojemność sieciową, może obsłużyć jednocześnie więcej urządzeń do takich zastosowań, jak strumieniowanie, gaming i systemy inteligentnego domu. Ponadto bardziej wydajne planowanie transmisji może znacznie wydłużyć żywotność baterii urządzeń IoT i zmniejszyć przeciążenie w sieci. ****Przepustowość 160 MHz może być niedostępna dla pasma 5 GHz w niektórych regionach/krajach ze względu na ograniczenia regulacyjne. Korzystanie z funkcji Wi-Fi 6 routera jest możliwe wyłącznie przy użyciu urządzeń kompatybilnych z urządzenia Wi-Fi 6.
**Dane porównują szybkość w standardzie 2x2 11ax na paśmie 5 GHz i kanale 160 MHz z modulacją 1024QAM do szybkości w standardzie 2x2 11ac na paśmie 5 GHz i kanale 80 MHz z modulacją 256QAM.
***Do korzystania z możliwości standardu Wi-Fi 802. 11ax wymagane są urządzenia kompatybilne ze standardem 802. 11ax.
 • Obsługa kanału 160 MHz

  obsługa kanału

  2, 5 razy większa szybkość

  wyższa szybkość

  4 razy większa pojemność sieci

  większa
  pojemność sieci

  7 razy dłuższy czas pracy baterii urządzeń typu klient

  dłuższy czas pracy baterii
  urządzeń typu klient

  Dowiedz się więcej na temat Wi-Fi 6
  Poznaj moc kanałów 160 MHz Poznaj moc kanałów 160 MHz

  Wydajny kanał 160 MHz

  Dzięki obsłudze pasma 160 MHz*, RP-AX58 zapewnia wyższą szybkość łączności Wi-Fi i lepszą wydajność sieci dla Twojego inteligentnego domu. Zwiększona przepustowość i lepsza wydajność pozwalają cieszyć się płynniejszym strumieniowaniem i rozgrywką przy niskim poziomie opóźnień.*Przepustowość 160 MHz może być niedostępna dla pasma 5 GHz w niektórych regionach/krajach ze względu na ograniczenia regulacyjne. Aby móc korzystać z funkcji Wi-Fi 6 routera, wymagane są również urządzenia kompatybilne ze standardem Wi-Fi 6.

  System Wi-Fi AiMesh
  dla całego domu

  Technologia ASUS AiMesh pozwala łatwo używać RP-AX58 z innym routerem kompatybilnym z AiMesh aby rozszerzyć zasięg sieci Wi-Fi. Możesz także używać wszystkich funkcji tych podłączonych routerów ASUS w całej sieci typu mesh.

  Dowiedz się więcej na temat AiMesh
  Najlepsza lokalizacja dla mojego extendera zasięgu ASUS

  Współpracuje z prawie
  wszystkimi routerami Wi-Fi

  Dodatkowo do urządzeń kompatybilnych z ASUS AiMesh, RP-AX58 może współpracować z szeroką gamą innych routerów Wi-Fi, modemów i bramek sieciowych. Połącz RP-AX58 ze swoim aktualnie używanym routerem, aby cieszyć się rozszerzoną siecią Wi-Fi!

  Prosta i szybka konfiguracja

  Jak połączyć z routerem AiMesh

  Skonfiguruj swoją sieć bezprzewodową AiMesh w zaledwie trzech krokach przy użyciu łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej ASUS Router*.

  *Wymagane jest urządzenie kompatybilne z AiMesh.

  Pobierz aplikację ASUS Router

  Jak połączyć z innym routerem niż ASUS / bez AiMesh

  Aplikacja mobilna ASUS Extender pozwala za tylko kilkoma kliknięciami zsynchronizować i skonfigurować RP-AX58 do współpracy z innymi routerami. Możesz również użyć przycisku WPS do natychmiastowego nawiązania połączenia za jednym naciśnięciem przycisku. *

  *Konfiguracja za pomocą przycisku WPS i konfiguracja przez aplikację ASUS Extender nie są dostępne, gdy RP-AX58 pracuje w trybie AiMesh.

  Konfiguracja przez aplikację ASUS Extender

  Pobierz aplikację ASUS Extender

  Nawiązanie połączenia przyciskiem WPS

  Elastyczne połączenie dosyłowe

  Kiedy RP-AX58 pracuje jako węzeł w sieci AiMesh lub w trybie punktu dostępu (AP), możesz po prostu podłączyć go do routera za pomocą kabla Ethernet. To łącze dosyłowe rezerwuje całe pasmo 2, 4 GHz i 5 GHz dla urządzeń bezprzewodowych, aby zapewnić bardziej stabilne i niezawodne połączenia.

  Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

  Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

  Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

  1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

  2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

   Wybierz pozycję Pobierz.

   Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
    

  Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

  Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

  Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

   Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

   Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

   Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
   Otwórz Szybka pomoc

  Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

  Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

  Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

  Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

  Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

  W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

  Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

  W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

  Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

  Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

  Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

  Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

  Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

  Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

  Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

  Rozwiązane problemy 

  Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

  Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

  Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

  Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

  Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

  Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

  Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

  Powiązany temat

  Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego

  Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

 • Szybka konfiguracja Haier Ab072xcbaa

  Bezpośredni link do pobrania Szybka konfiguracja Haier Ab072xcbaa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybka konfiguracja Haier Ab072xcbaa