Szybka instalacja Hitachi C7buy

Instalacja Szybka Hitachi C7buy jest szybkim, łatwym i niedrogim sposobem na zainstalowanie komputera osobistego w domu lub w biurze. Szybka instalacja Hitachi C7buy zapewnia szybki i łatwy dostęp do pełnego spektrum funkcji systemu operacyjnego, w tym obsługę wielu aplikacji, połączenia sieciowe oraz dostęp do cyfrowych usług. Użytkownicy mogą wybrać spośród wielu dostępnych opcji konfiguracji sprzętu, co pozwala im dostosować system do ich potrzeb. Szybka instalacja Hitachi C7buy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i łatwo uruchomić swój własny komputer.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Hitachi C7buy

Piły elektryczne - najlepsze propozycje

Hitachi C7BUY- opis i dane produktu

Opis produktu

 • piła tarczowa Hitachi o zwiększonej głębokość cięcia max. 78 mm
 • podstawa aluminiowa pokryta PTFE dla sprawnego przesuwu na detalu
 • piła posiada równoległy system regulacji dla podstawy i ostrza

Najważniejsze parametry

ProducentHitachi
RodzajPilarka tarczowa
Zasilaniesieciowe
Obroty5500 obr/min
Waga4, 2 kg

Hitachi C7BUY- opinie

Ogólna ocena

na podstawie 0 głosów klientów

Produkty polecane dla Ciebie

W tej kategorii mamy ponad

  produktów 

Zobacz więcej

Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

 1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

 2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

  Wybierz pozycję Pobierz.

  Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
   

Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

  Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

  Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

  Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
  Otwórz Szybka pomoc

Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

Rozwiązane problemy 

Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

Powiązany temat

Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego
 • Wszystkie17
 • Prywatne 2Firma 15
Motoryzacja6Rolnictwo10Usługi i Firmy1

Pozostałe ogłoszenia

Znaleziono 17 ogłoszeń

Znaleziono 17 ogłoszeń

Twoje ogłoszenie na górze listy? Wyróżnij!

HITACHI SZYBA ZX330, ZX370 MTH, ZX450 H, ZX480 MT, ZX600 nr 269

Rolnictwo » Części do maszyn rolniczych

500 złKrotoszyn15 lut
Szyba drzwi Hitachi:ZX22U-2 Airman: AX22U John Deere 27d nr 618180 zł
Szyba Szyby DRZWI GÓRA CASE / NEW HOLLAND / HITACHI / MANITOU / FIAT nr 57Części samochodowe » Dostawcze i Ciężarowe230 złKoło
Szyba Szyby BOCZNA L=P Case, New Holland, Manitou, Fiat, Hitachi nr 79
Szyba Szyby BOCZNA L=P Case, New Holland, Manitou, Fiat, Hitachi nr 80260 zł
Szyba Szyby DRZWI GÓRA CASE / NEW HOLLAND / HITACHI / MANITOU / FIAT nr 60280 zł
szyba boczna bok New Holland LB Manitou Fiat Case ST SR Hitachi ACX049Bydgoszcz14 lut
koparka hitachi ZX 350 LNC -3 kabina szkielet szyby drzwiCzęści samochodowe » Pozostałe9 500 złBiała8 lut
szyba Hitachi - drzwi tylna sekcja nr 612300 zł
Szyby do ładowarek, koparek, wozideł Komatsu Hitachi itpWyposażenie firm » Maszyny i urządzenia dla firm5 000 złKoronowo1 lut
szyba drzwi góra Case New Holland LB B Hitachi FIAT Manitou MLB ACX141189 złOsielsko30 sty
Hitachi szyba do koparki150 złOtmuchów27 sty
szyba przednia dolna Fiat Hitachi New Holland LB B Case ST SR ACX19185 zł25 sty
szyba tylna tył New Holland LB B Case ST Hitachi Fiat koparko ACX040345 zł23 sty
Szyba drzwi dolna New Holland LB B Case ST SR Hitachi Manitou ACX062
Szyba Szyba tylna New Holland B LB, Manitou MLB, Hitachi FB ACX914339 zł
Hitachi zx John Deere: 75D, 135D, 225DLC szyba nr 36820 sty

Czy chcesz zapisać aktualne kryteria wyszukiwania? Zapisz wyszukiwanie Zobacz zapisane Ostatnio przeglądane Obserwowane ogłoszenia (0) Obserwowane wyszukiwania

Szybka instalacja Hitachi C7buy

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Hitachi C7buy

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Hitachi C7buy