Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2

Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2 jest idealnym narzędziem dla osób szukających sposobu na szybkie i łatwe uzyskanie wszystkich informacji dotyczących projektu i instalacji urządzenia. Zawiera szczegółowe instrukcje, w tym informacje na temat konfiguracji, zasilania i montażu. Zawiera również szczegółowe informacje na temat wszelkich czynności konserwacyjnych i naprawczych, które należy wykonać, aby zapewnić bezpieczeństwo urządzenia. Ponadto zawiera wiele przydatnych wskazówek dotyczących utrzymania urządzenia w dobrym stanie technicznym. Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2 jest łatwy w użyciu i zapewnia wszystkie informacje potrzebne do prawidłowego i bezpiecznego użytkowania urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2

Przedmiot został zarezerwowany, sprzedany lub Sprzedający zakończył publikację ogłoszenia.

 • Zdjęcie oferty: Neufert - podręcznik projektowania

O przedmiocie

Sprzedam książkę "Neufert. Podręcznik projektowania architektoniczno-budowlanego". Oprawa twarda. Stan ogólny bardzo dobry. Powierzchowne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach.

Podręcznik projektowania architektoniczno-budowlanego Ernst Neufert

 • Stan: Bardzo dobry Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2. 14 kgWysokość produktu: 29. 5 cmSzerokość produktu: 21 cmNumer wydania: 4Autor: Ernst NeufertLiczba stron: 567Wydawnictwo: ArkadyTytuł: Podręcznik projektowania architektoniczno-budowlanegoRok wydania: 2011Okładka: twarda

Inne ogłoszenia sprzedającego

Zobacz wszystkie

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? WybierzKUP TERAZi w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

Jak zostać dizajnerem - Adrian Shaughnessy

-30%200, 00 zł

Kup teraz

139 zł

 • Często sprzedaje

  Gdańsk

  Algorytmy - Maciej Sysło

  -34%69, 00 zł45

  Algorytmy. Sedgewick, Wayne

   Okładka: twardaJęzyk: polskiISBN: 9788328337107

   -76%500, 00 zł119

 • Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.Oferty sponsorowane
   Kultura i rozrywkaKsiążki i KomiksyKsiążki naukowe i popularnonaukoweArchitektura, budownictwo

   Przetwornice VLT®

   Dokumentacja techniczna dla przetwornic VLT®.

   Przetwornice VACON®

   Dokumentacja techniczna dla przetwornic VACON®.

   Softstarty

   Dokumentacja techniczna dla softstartów VLT®.

   Podręcznik projektowania: Napędy elektryczne w Wentylacji, Ciepłownictwie i Klimatyzacji (HVAC) oraz w układach Chłodniczych

   Poradnik zawiera:
   - informacje podstawowe na temat stosowania przetwornic częstotliwości w aplikacjach HVAC i Chłodnictwo
   - opis 4 kroków w prociesie projektowania systemów
   - praktyczne porady z zakresu modernizacji napędów elektrycznych w istniejących napędach
   - opis 4 dyrektyw dotyczących przetwornic częstotliwości

   Podręcznik projektowania: Gospodarka Wodna i Wodno-ściekowa

   Poradnik zawiera:

   - informacje podstawowe na temat stosowania przetwornic częstotliwości w aplikacjach Wodnych i Wodno-ściekowych
   - opis 4 kroków w prociesie projektowania systemów
   - praktyczne porady z zakresu modernizacji napędów elektrycznych w istniejących napędach
   - opis 4 dyrektyw dotyczących przetwornic częstotliwości

   Pod eksperckim przewodnictwem znakomitego architekta krajobrazu i nauczyciela, jakim jest Rosemary Alexander, zdobędziesz umiejętność oceny danego miejsca i eksperymentowania z pomysłami projektowymi, które pomogą dostosować ogród do jego otoczenia.

   Poznasz łatwe sposoby wykonywania pomiarów dużej przestrzeni, szacowania wysokości drzew i zakładania „zielonego dachu” lub systemu gromadzenia wody. Pokazano także, jak łączyć rzuty pionowe i poziome, plany ogólne i sytuacyjne, jak dobrać atrakcyjne i trwałe materiały oraz rośliny.

   Znajdziesz tu także zrozumiałe instrukcje, jak nakreślić plany począwszy od wstępnego rozpoznania terenu aż do finalnego projektu ogrodu, uzupełnione o wskazówki dotyczące rysowania i ukazywania szczegółów, nadając im profesjonalny wygląd.

   Podręcznik Podstawy projektowania ogrodów jest opracowany specjalnie dla tych wszystkich, którzy chcą przekształcić swoje ogrody, aby osiągnąć pożądany efekt.

   Setki rysunków objaśniających, pełne odniesień schematy i kolorowe zdjęcia sprawiają, że książka ta jest niezbędnym uzupełnieniem biblioteczki każdego ogrodnika, studenta architektury krajobrazu oraz nowo wykwalifikowanego profesjonalisty.

   Dobrze zaprojektowany ogród zapewnia przyjemność zarówno właścicielowi jak i jego gościom, ale nawet najbardziej doświadczonemu ogrodnikowi może być trudno to osiągnąć bez profesjonalnej porady.

   Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

  Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik projektowania Frigidaire Dghs2634kb2