Podręcznik podstawowy Craftsman 37151

Craftsman 37151 to podręcznik podstawowy, który został stworzony, aby pomóc użytkownikom w używaniu i naprawianiu narzędzi Craftsman. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące wszystkich typów narzędzi Craftsman, w tym młotków, pił, kluczy i wkrętarek. Książka zawiera również informacje na temat części zamiennych i jak je zamontować, a także wskazówki dotyczące utrzymywania narzędzi w dobrym stanie. Podręcznik jest łatwy w użyciu i może pomóc w zapoznaniu się z narzędziami Craftsman i wykorzystaniu ich w pełni.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik podstawowy Craftsman 37151

Podręczniki do szkoły średniej: duży wybór i niskie ceny

Zakup książek z listy podręczników na nowy rok szkolny to zawsze spore wyzwanie. Wiemy, że stres i zdenerwowanie udziela się także rodzicom poszukującym podręczników szkolnych, dlatego z dużym wyprzedzeniem uzupełniamy zapasy w kategorii szkoła średnia. Rok szkolny w tantis. pl zaczynamy już w lipcu i sierpniu.

Dbamy o twój czas, dobre samopoczucie i zasobność portfela! U nas znajdziesz duży wybór podręczników do liceum i technikum dopuszczonych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zgodnych z aktualnie obowiązującą podstawą programową.

W tantis. pl znajdziesz ponad 4000 tytułów, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że wszystkie podręczniki kupisz w jednym miejscu. Zniżki oferujemy także na podręczniki szkolne i akcesoria papiernicze - wszystko po to, by zakup szkolnej wyprawki w naszej księgarni stał się waszym rytuałem.

Droga do matury: podręczniki do liceum

Droga do matury może być całkiem przyjemna: sekretem są opracowania przygotowane przez pasjonatów edukacji i dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz tradycyjnych podręczników, zestawów ćwiczeń pomagających w opanowaniu bieżącego materiału, w naszej ofercie znajdziesz tematyczne repetytoria, kompendia. Wśród uczniów klas maturalnych sporym zainteresowaniem cieszą się maturalne karty pracy oraz zbiory zadań maturalnych.

Mieć fach w ręku: podręczniki do technikum

Nauka w technikum daje specjalistyczną wiedzę, tytuł technika i uprawnienia do pracy w wymarzonym zawodzie. W tantis. pl znajdziesz książki dla technikum oraz książki branżowe, czyli podręczniki do nauki przedmiotów zawodowych. Oferujemy książki do nauki najpopularniejszych zawodów: technik mechanik, technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik elektryk, technik weterynarii, technik administracji, technik ekonomista, asystentka stomatologiczna, technik logistyk i wiele innych.

Książki do technikum i książki do liceum: jak szukać, żeby znaleźć?

Sekret udanych zakupów online tkwi w odpowiednim filtrowaniu wyników na stronie sklepu.

Nasza księgarnia umożliwia ustawienie filtrów: na wydawnictwo, autora, typ szkoły średniej, klasę, a nawet typ okładki. Książki można wyszukiwać także przez wskazanie typu podręcznika: książka /opracowanie/ zbiór zadań.

Zakupy na ostatnią chwilę? Zajęcia już za dwa dni, a wciąż nie macie podręcznika? Zwracajcie uwagę na czas przygotowania konkretnych tytułów do wysyłki: wyniki możecie filtrować przez produkty z dostępnością 24h lub 3 dni robocze.

W razie wątpliwości i szczegółowych pytań nasz dział obsługi klienta pozostaje do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami przez formularz, telefonicznie lub wiadomość prywatną na naszym fanpage'u.

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć.


Podręcznik do klasy 3 zawiera 2 działy:

  1. Związki organiczne o znaczeniu biologicznym.
  2. Chemia w naszym życiu.

Uczniowie pracując z podręcznikiem:

  • poznają aktualny stan wiedzy chemicznej i jej zastosowanie w życiu codziennym i w przemyśle,
  • utrwalą swoją wiedzę i rozwiną umiejętności dzięki podsumowaniom umieszczonym po lekcjach i po działach,
  • rozwiążą różnego typu zadania na końcu tematu i wykonają polecenia Sprawdź czy potrafisz na końcu działu, dzięki czemu będą mieli okazje przeprowadzenia weryfikacji swoich osiągnięć,
  • uzyskają dodatkowe wiadomości i poznają kierunki rozwoju wiedzy – w bloku informacyjnym Warto wiedzieć,
  • dowiedzą się, jak uczyć się skutecznie i efektywnie,
  • łatwiej zrozumieją i zapamiętają nowe treści dzięki zawartym infografikom,
  • nauczą się sztuki obserwacji i analizy – w bloku z doświadczeniami zapoznają się z opisem, obserwacjami i wnioskami, a także zobaczą zdjęcie istotnego momentu reakcji wraz ze schematycznym rysunkiem oraz oznaczenia substancji niebezpiecznych.

Zobacz fragment>> 

Rok wydania:2021

Typ publikacji:podręcznikNośnik:książkaNr wydania:IWydawnictwo:WSiPSymbol:175736EAN-13:9788302195471ISBN:

Paczka

Waga0. 25 kg

Zobacz fragment publikacji>>

Materiał nauczania w podręczniku został uporządkowany chronologicznie. W podręczniku zostały wyodrębnione działy. Każdy dział obejmuje zamknięty okres z historii powszechnej lub Polski albo zintegrowane treści z historii powszechnej i Polski (w zależności od specyfiki omawianej epoki). W ramach działów wyodrębnione zostały tematy, z których każdy odpowiada jednej jednostce lekcyjnej. Każdy dział kończy lekcja powtórzeniowa. Liczne polecenia towarzyszące różnym elementom podręcznika służą kształceniu umiejętności wskazanych w celach ogólnych podstawy programowej.

Podręcznik Historia. Zakres podstawowy. Klasa 4 obejmuje następujące działy:
1. Europa i świat podczas II wojny światowej.
2. Polska w latach II wojny światowej.
3. Polska i świat po II wojnie światowej.
4. Świat w 2. połowie XX wieku.
5. Polska Rzeczpospolita Ludowa.
6. Polska i świat na przełomie XX i XXI wieku.
 
Struktura tematu (jednostki lekcyjnej):

Wypunktowane najważniejsze zagadnienia lekcji.
Oś czasu porządkująca kluczowe wydarzenia omawiane na lekcji.
Tekst główny podzielony na podrozdziały – wprowadza podstawowe treści nauczania wyszczególnione w podstawie programowej zakresu podstawowego.
Ramki słownikowe zawierające wyjaśnienia kluczowych pojęć i terminów historycznych.
Ramki Warto wiedzieć zawierające dodatkowe informacje o charakterze ciekawostek, uzupełnień – ubarwiają i rozszerzają narrację, mają zaciekawić ucznia przedmiotem.
Ramki Ślady przeszłości zawierają informacje o śladach historii czy konsekwencjach wydarzeń historycznych, z którymi uczeń styka się w codziennym życiu.
Ramki Biogram wprowadzają dodatkowe informacje dotyczące ważnych postaci historycznych.
Ramki Spory, dyskusje, oceny rozszerzają wiadomości i pokazują różne oceny prezentowanych wydarzeń i postaci.
Materiały graficzne (fotografie, rysunki, schematy, mapy, diagramy) – towarzyszą im polecenia ukierunkowujące interpretację danego rodzaju źródła (ikonograficznego, kartograficznego, statystycznego).
Kalendarium – zestawienia najważniejszych wydarzeń omawianych na danej lekcji, ułatwiające powtarzanie i systematyzację materiału nauczania.
Podsumowanie (tematu) – krótki tekst syntetyzujący najważniejsze wiadomości i formułujący wnioski.
Polecenia (na zakończenie tematu) – polecenia otwarte sprawdzające opanowanie materiału nauczania.
Praca z tekstem źródłowym – tekst źródłowy (lub historiograficzny) z poleceniami ukierunkowującymi analizę.
Infografiki (całostronicowe lub na rozkładówkach) – w atrakcyjny graficznie sposób przybliżające wybrane zagadnienia historyczne.

Struktura materiału powtórzeniowego po dziale:

Powtórzenie (działu) – podsumowanie najważniejszych zagadnień w formie krótkich tekstów wraz z taśmą chronologiczną synchronizująca wydarzenia z różnych dziedzin (np. polityka gospodarka, wojskowość, kultura itp. ).
Warto przeczytać – propozycje wartościowych publikacji popularnonaukowych odnoszących się do treści danego działu.
Źródła – konteksty – materiał ćwiczeniowy zawierający teksty źródłowe i historiograficzne oraz źródła ikonograficzne wraz z zestawami poleceń.
Polecenia (otwarte) odnoszące się do treści działu.

Rok wydania:2022

Typ publikacji:podręcznikNośnik:książkaNr wydania:1Wydawnictwo:WSiPSymbol:175453EAN-13:9788302203114ISBN:MEN:987/4/2022

Paczka

Waga0. 601 kg

Podręcznik podstawowy Craftsman 37151

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik podstawowy Craftsman 37151

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik podstawowy Craftsman 37151