Podręcznik ogólny Electrolux Ergorapido 2in1 Zb 2935

Electrolux Ergorapido 2in1 Zb 2935 to nowoczesny i wszechstronny podręcznik ogólny do czyszczenia podłóg i dywanów. Jego ergonomiczny design i lekka konstrukcja ułatwiają manewrowanie i przenoszenie. Ponadto posiada wytrzymały filtr wodny, który zapobiega wyciekaniu wody i zapobiega zatykaniu się urządzenia. Urządzenie ma również silnik o mocy 18V i wyjątkowo cichy silnik, który pozwala na szybsze i łatwiejsze sprzątanie. Ergorapido 2in1 Zb 2935 jest wyposażony w dwa różne zestawy końcówek czyszczących, które ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo jest on dostarczany z baterią, która pozwala na pracę przez około 25 minut bez konieczności ładowania. Wszystko to pozwala użytkownikom na szybkie i skuteczne sprzątanie wszystkich powierzchni.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik ogólny Electrolux Ergorapido 2in1 Zb 2935

  1. Manual DB
  2. Electrolux
  3. AGD, Urządzenia
  4. ZB2934 Ergorapido 2in1
  5. Z powrotem

Część podręcznika w języku polskim dla modelu Electrolux ZB2934 Ergorapido 2in1:

Funkcje/Akcesoria 1 Przycisk włączania/wyłączania 2 Przycisk włącz/wyłącz, jednostka ręczna 3 Uchwyt 4 Śruba blokująca 5 Przycisk zwalniający, jednostka ręczna 6 Stacja ładująca, jednostka ścienna 7 Stacja ładująca, jednostka podłogowa 8 Zasilacz 9 Filtr dokładny (wewnętrzny) 10 Filtr wstępny (zewnętrzny) 11 Przycisk zwalniający, pojemnik na kurz 12 Wyświetlacz baterii, wersja litowa* 13 Pojemnik na kurz 14 Pokrywa odkurzacza 15 Szczotka 16 Ssawka do odkurzania szczelin 17 Przycisk zwalniający szczotkę rolkową. 18 Pokrywa ochronna szczotki rolkowej...

Znajdź instrukcję użytkowania

O nas

ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

ZB13ER

Szczegółowe dane produktu