Podręcznik komunikacji szeregowej Ge Ajcq10aceh2

Podręcznik komunikacji szeregowej Ge Ajcq10aceh2 to kompleksowe wprowadzenie do zagadnień związanych z komunikacją szeregową. Książka zawiera szczegółowe opisy protokołów szeregowych, takich jak RS-232 i RS-485, oraz szczegółowe informacje o różnych technologiach komunikacji szeregowej, w tym połączeniach bezprzewodowych i komunikacji szeregowej przez Internet. Podręcznik zawiera również szczegółowe informacje dotyczące projektowania i wdrażania systemów komunikacji szeregowej, w tym optymalizacji wydajności i zarządzania zasobami. Książka jest przydatna dla osób zajmujących się komunikacją szeregową na wszystkich poziomach zaawansowania, dzięki czemu może być wykorzystana jako podręcznik dla studentów, jak i jako przewodnik dla doświadczonych inżynierów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik komunikacji szeregowej Ge Ajcq10aceh2

All Categories

22. 12. 2021

Ważna informacja dla operatorów i beneficjentów – aktualizacja Podręcznika komunikacji i identyfikacji wizualnej - Funduszy norweskich i EOG 2014-2021

W grudniu 2021 roku Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli zaktualizowało Podręcznik komunikacji i identyfikacji wizualnej - Funduszy norweskich i EOG 2014-2021.

Zmiany dotyczą:

  • tworzenia logotypów dla programów i projektów (modyfikacja zapisu na str. 22, nowe strony nr 25, 26, 62 i 63),
  • dodania nowego tekstu do tablic pamiątkowych (zmiana na stronie 76).

Podręcznik zawiera wytyczne dotyczące komunikacji, mediów społecznościowych, stron internetowych, wydarzeń itp. oraz określa wymagania techniczne dotyczące m. in. stosowania logotypów oraz identyfikacji wizualnej Funduszy norweskich i EOG. Jego aktualna wersja (w języku angielskim) dostępna jest na stronie BMF.

Informacja oraz grafika pochodzą z profilu FB Fundusze norweskie i EOG prowadzonego przez Krajowy Punkt Kontaktowy Funduszy norweskich i EOG, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Więcej informacji nt. komunikacji i promocji w ramach Funduszy norweskich i EOG znajdziesz w Aktualnościach w Programie Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu.

Zdjęcia (1)

Na stronie znajdują się materiały, które powstały ze środków Unii Europejskiej w ramachEuropejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007−2013 oraz ProgramOperacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014−2020)

Podręcznik komunikacji szeregowej Ge Ajcq10aceh2

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik komunikacji szeregowej Ge Ajcq10aceh2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik komunikacji szeregowej Ge Ajcq10aceh2