Lista części serwisowych Epson Emp 73

Lista części serwisowych Epson Emp 73 to kompletny zestaw części zamiennych, które są dostępne do naprawy drukarek Epson Emp 73. Lista części zawiera wszystkie części niezbędne do naprawy i konserwacji drukarki, takie jak głowice drukujące, łożyska, wałki, belki, taśmy, zespoły i inne części. Części te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i długi czas użytkowania. Lista części serwisowych Epson Emp 73 zawiera również szczegółowy opis każdej części, co ułatwia wybór odpowiedniego elementu. Dzięki temu, użytkownicy mogą łatwo dokonać naprawy drukarki, unikając potencjalnych problemów i kosztów naprawy.

Ostatnia aktualizacja: Lista części serwisowych Epson Emp 73

Części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Epson. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Części drukarki

a.

Podpórka papieru: Podtrzymuje papier wkładany do podajnika arkuszy.

b.

Podajnik arkuszy: Mieści papier i podaje go do drukowania.

c.

Dźwignia wałka podajnika papieru: W celu zwolnienia i usunięcia zablokowanego papieru dźwignię tę należy przesunąć do przodu.

d.

Pokrywa drukarki: Zakrywa mechanizm drukujący. Pokrywę należy otwierać wyłącznie w celu usunięcia zablokowanego papieru lub wymiany pojemników z tuszem.

e.

Taca wyjściowa: Mieści wysuwany papier.

f.

Prowadnica krawędzi utrzymuje prosto papier w podajniku arkuszy. Prowadnicę krawędzi należy przesunąć do krawędzi papieru.

Złącze USB: Służy do podłączenia drukarki do komputera za pomocą kabla USB.

Uchwyt pojemnika z tuszem: Do niego mocowane są pojemniki z tuszem.

Głowica drukująca: Nanosi tusz na papier.

Przyciski oraz kontrolki znajdujące się na panelu sterowania służą do monitorowania oraz sterowania drukarką. Szczegółowe informacje znajdują się w następnym rozdziale.

Panel sterowania

Przyciski

Drukowanie

Przycisk

Działanie

zasilanie

Włączanie i wyłączanie drukarki. com/onlineguides/pl/s22/html/images/bc34450080. gif"/>

zatrzymanie/konserwacja

Podawanie lub wysuwanie papieru.

Wznawianie drukowanie po wyczerpaniu się papieru lub po błędzie podawania wielu stron.

Anulowanie drukowania w trakcie trwania zadania drukowania.

Przesuniecie głowicy drukującej do pozycji wymiany pojemnika z tuszem po wykryciu braku tuszu.

Przesunięcie głowicy drukującej do pozycji początkowej po zakończeniu wymiany pojemnika z tuszem.

Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez 3 sekundy, kiedy kontrolka błędu zgaśnie, spowoduje rozpoczęcie czyszczenia głowicy drukującej.

KontrolkiDrukowanie

Kontrolka

Opis

Świeci, gdy drukarka jest włączona.

Miga podczas odbierania danych przez drukarkę, drukowania, wymiany pojemnika z tuszem, ładowania tuszu lub czyszczenia głowicy drukującej. com/onlineguides/pl/s22/html/images/bc34450045. gif"/>

błąd

Świeci, gdy pojemnik na tusz jest pusty.

Miga, gdy tusz jest bliski wyczerpania.

Więcej informacji dotyczących stanów błędu opisano poniżej.
Zob. Wskaźniki błędów

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do projektorów marki Epson. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD.

Lista części serwisowych Epson Emp 73

Bezpośredni link do pobrania Lista części serwisowych Epson Emp 73

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista części serwisowych Epson Emp 73