Dane techniczne serwisu Frigidaire Fdb954sdb0

Frigidaire Fdb954sdb0 to zaawansowany serwis zapewniający wydajne i stabilne działanie. Serwis jest wyposażony w unikalne funkcje, które zapewniają doskonałą wydajność i wydajność. Serwis posiada cztery poziomy temperatury, które pozwalają na dostosowanie temperatury do potrzeb użytkownika. Ponadto, serwis ma wbudowany system automatycznego odmrażania, który umożliwia automatyczne odmrażanie produktów. Serwis zapewnia również funkcję zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami, która wspiera działanie systemu. Wszystkie te funkcje działają w połączeniu, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne serwisu Frigidaire Fdb954sdb0

Wpisz numer identyfikacyjny pojazdu VIN, numer tablicy rejestracyjnej lub rok i model, aby odblokować kluczowe informacje

TECHNOLOGIA W ZASIĘGU RĘKI

Poznaj swoją wersję systemu SYNC i dowiedz się, jak ją w pełni wykorzystać.

SYNC central

TWÓJ POJAZD W MOŻLIWIE NAJLEPSZYM STANIE TECHNICZNYM

Poznaj rutynowe usługi serwisowe, dzięki którym Twój Ford utrzymuje najlepsze osiągi.

AKTUALIZACJE SYSTEMU SYNC

Sprawdź aktualizacje oprogramowania SYNC

Instrukcja obsługi

Wyświetl i przeglądaj najnowszą instrukcję obsługi swojego Forda.

Pomoc techniczna

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Zarezerwuj serwis

Zarezerwuj wizytę w serwisie

Dowiedz się więcej o wszystkich usługach

POZNAJ APLIKACJĘ FORDPASS

Skomunikowany świat. Połączone z siecią pojazdy. Pomoc 24h. Z aplikacją FordPass dostęp do wielu inteligentnych funkcji – w tym Ford Assistance – masz na wyciągnięcie telefonu.

Dowiedz się więcej

PROGRAMY SERWISOWE

Szeroki wachlarz programów opracowanych w celu utrzymania Twojego Forda w możliwie najlepszym stanie technicznym.

AKCESORIA

Spersonalizuj swój pojazd dzięki dostępnym akcesoriom i produktom o wysokiej jakości.

PROMOCJE SERWISOWE

Poznaj nasze oferty na wybrane usługi, części i akcesoria.

  1. aAplikacja FordPass App, kompatybilna z wybranymi platformami smartfonów, jest dostępna do pobrania. Mogą obowiązywać stawki za wiadomości i transmisję danych.

Nie znalazłeś(-aś) tego, czego szukasz?

Dane techniczne

Każdy model auta to wiele liczb. Gabaryty, masy, pojemności silnika, baku czy bagażnika, osiągi,rozmiary opon, spełniane normy i setki innych danych. Nie sposób wszystkich zapamiętać – tymbardziej, że nowe modele czy silniki pojawiają się bardzo często. Aby ułatwić poruszanie się w tymgąszczu informacji, przygotowaliśmy dział z danymi technicznymi – jedną z najbardziejrozbudowanych baz z informacjami o samochodach, zarówno nowych, jak i tych starszych.

Dane techniczne to rzeczowy dział zawierający szczegółowe informacje na temat samochodów –konkretne dane i liczby. Poszczególne modele, z podziałem na generacje i wersje nadwoziowe są tutaj–można powiedzieć – rozłożone na czynniki pierwsze.W dowodzie rejestracyjnym pojazdu mamy wpisane zaledwie parę szczegółów: rodzaj, pojemność i mocsilnika, stosunek mocy do ciężaru, liczbę miejsc siedzących/stojących, dopuszczalną masę całkowitą,liczbę osi. A co jeśli potrzebna nam jest bardziej szczegółowa specyfikacjasamochodów?Wtedy zpomocą przychodzi AutoCentrum i dział Dane techniczne. Niezastąpiony jest też w momencie, gdyporównujemy parametry różnych modeli, przymierzając się do zakupu, albo po prostu zastanawiamy się,czy nasz samochód ma więcej mocy niż auto sąsiada.

Jakie konkretnie informacje otrzymasz?

Po wyborze marki, modelu, generacji i wersji nadwoziowej prezentujemy wszystkie dostępne w naszejbazie dane o danym nadwoziu, a dodatkowo – po wyborze silnika – również pozostałe dane technicznespecyficzne dla niego. To są setki tysięcy liczb, a my nie jesteśmy nieomylni (nikt nie jest), więcniewykluczamy, że jednych danych może brakować, a inne mogą nie być tak dokładne, jakbyśmy chcieli.Wynikać to może z naszego błędu, albo z braku informacji oficjalnie udostępnionych przez producenta.Dlatego przy każdej liczbie jest możliwość zgłoszenia nam uwag – po sprawdzeniu wprowadzamyewentualne zmiany. Dzięki współpracy z Wami możemy Wam zaoferować jedną z najbardziejkompletnych baz danych technicznych w Internecie.U nas sprawdzisz dane techniczne aut prawie 90 marek. Poznasz szczegóły nadwozia,czyliprzedewszystkim: podstawowe parametry tj. liczba drzwi, miejsc, średnica zawracania, a ponadtowymiary samochodów, zarówno zewnętrzne (długość, szerokość, wysokość, rozstaw osiitd. ),wewnętrzne (np. odległość oparcia przedniego od komory silnika, odległość między siedzeniami itd. ),jak i wymiary bagażnika. Dodatkowo dane uzupełniamy o informacje na temat własności terenowych (np.kątnatarcia) itransportowych auta. Baza zawiera też dane dotyczące szczegółów technicznych silnika, czyli jakietypyjednostek napędowych (benzynowe, wysokoprężne, hybrydowe, elektryczne) są lub były oferowane wdanym modelu i w jakim okresie były montowane. Wybierając interesujący nas w kontekście konkretnejgeneracji i rocznika silnik, automatycznie otrzymujemy informację zwrotną nie tylko na temat jegopojemności, ale też mocy, maksymalnego momentu obrotowego, zastosowanego rozrządu, liczby i układucylindrów itd. Poza tym pojawiają się tu również dane o montowanych przez producenta hamulcach,układzie kierowniczym, oponach, felgach czy rodzaju zawieszenia i napędu. Poza rodzajem skrzyni iliczbą stopni, są też podane osiągi (prędkość maksymalna, przyspieszenie 0-100 km/h), zużyciepaliwa, anawet informacje dotyczące masy, emisji spalin i akumulatora. Co istotne, cały raport – zewszystkimidanymi technicznymi auta – można od razu wydrukować.

Kiedy powinienem/powinnam zlecić przegląd techniczny pojazdu?

Choć odstępy między przeglądami mogą różnić się w zależności od modelu pojazdu i typu silnika, należy zasadniczo przestrzegać terminów przeglądów określonych w Książce serwisowej dostarczonej wraz z pojazdem. Terminy przeglądów są dostępne także w tabeli przeglądów okresowych (PDF 81KB). W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Forda, posiadającym największe kompetencje, aby potwierdzić dokładny termin przeglądu technicznego Twojego pojazdu. Ponadto poinformuje Cię on o wszelkich wymaganych czynnościach związanych z akcjami serwisowymi. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi stronami Serwisu i Napraw. 

Jak mogę utrzymać Forda w jak najlepszym stanie w okresach pomiędzy zaplanowanymi przeglądami? 

Każdy pojazd jest podatny na zużycie eksploatacyjne. Jednak regularna kontrola pojazdu pozwoli Ci zmaksymalizować szanse na jego sprawne działanie i zapobiec niepotrzebnym – często kosztownym – naprawom w przyszłości.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić samodzielnie, aby zadbać o odpowiednie utrzymanie pojazdu. Oprócz konserwacji lakieru i nadwozia poprzez prawidłową konserwację zgodnie z zaleceniami Forda, można regularnie przeprowadzać kilka innych prostych, samodzielnych kontroli.

Skąd mam wiedzieć, kiedy powinienem/powinnnam znów oddać auto do serwisu lub kontroli?

Najszybszym i najprostszym sposobem na dokonanie rezerwacji przeglądu technicznego zgodnie z planem obsługi pojazdu lub kontroli jest skorzystanie
z naszego nowego internetowego narzędzia do rezerwacji (Online Booking Service).

Dlaczego Ford oferuje zmienne wymiany oleju oraz stałe przeglądy techniczne? 

Zmienne interwały przeglądu związanego z wymianą oleju silnikowego oferują klientowi maksymalne możliwe zmniejszenie kosztów utrzymania pojazdu
w zależności od indywidualnego sposobu jego użytkowania. Tempo degradacji oleju silnikowego uzależnione jest od sposobu eksploatacji pojazdu. Z tego względu olej silnikowy może dla niektórych użytkowników wymagać wymiany wcześniej niż opublikowane maksymalne interwały przeglądowe. Zmienne interwały przeglądu związanego z wymianą oleju silnikowego nie mają żadnego wpływu na opublikowane interwały obowiązkowych przeglądów okresowych pojazdu. Inteligentny System Monitorowania Pozostałego Okresu Eksploatacji Oleju (Oil Life Monitor) również pomaga chronić silnik przed przedwczesnym zużyciem oraz jego uszkodzeniem.

Następujące czynniki mogą skrócić odstępy między wymianami oleju:

  • Częsta jazda w centrum miasta z niską prędkością (poniżej 30 mil na godzinę/50 km/h)
  • Regularne krótkie przejazdy (poniżej 2 mil/3 km)
  • Wysokie obciążenie silnika, np. jazda pojazdem z pełnym obciążeniem, holowanie przyczepy, częste wjeżdżanie na wzniesienia

Jeśli na panelu instrumentów pojawi się komunikat „Wymagana wymiana oleju” przed upływem opublikowanego okresu między przeglądami technicznymi, czy można korzystać z pojazdu bez wymiany oleju?

Jeśli na wyświetlaczu pojawi się taki komunikat, olej należy wymienić przed przejechaniem kolejnych 1000 mil/1500 km lub w ciągu 1 miesiąca (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej); IOLM powinien zostać zresetowany przez dealera Forda. Brak wymiany oleju spowoduje przedwczesne zużycie, uszkodzenie lub nawet awarię silnika.

Dane techniczne serwisu Frigidaire Fdb954sdb0

Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne serwisu Frigidaire Fdb954sdb0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane techniczne serwisu Frigidaire Fdb954sdb0